Competella Attendant Console

- přenášet a přenášet hovory s vysokou úrovní služby!

Koncepce Competella Attendant Console je navržena a vyvinuta na základě informací od velkého počtu příjemců, kteří mají praktické zkušenosti s funkcemi vyžadovanými rozvaděčem, aby mohli podporovat společnost při poskytování přesného servisu pro volající na hlavní číslo společnosti.

Competella Attendant Console podporuje recepční s úplným přehledem aktuálního hovoru, čekajícího volání, přihlášeného recepčního statusu, organizace včetně Skype for Business a přítomnosti linky Cisco.
Competela kontaktní centrum enterprise

- multimediální modularita pro špičkové služby

Competela kontaktní centrum enterprise je špičkové řešení určené ke zlepšení služeb zákazníkům
- bez ohledu na to, které média zákazník používá pro kontaktování společnosti
vše vám přineslo Skype for Business (Lync). Modularita společnosti Competella umožňuje vybrat funkce a funkce, které vaše společnost potřebuje pro servis a interakci se zákazníky na úrovni, kterou očekávají!
Compatella kontakty pro pracovní skupiny

- snadné nasazení, správu a údržbu!

Pracovní skupina Compatella kontakty pro pracovní skupiny je kontaktní středisko středního rozsahu, které využívají mnohé společnosti, které chtějí funkce a funkce nad rámec služby Office 365 Response Group Service.
Výhody jsou mnohé s pracovní skupinou Compatella kontakty pro pracovní skupiny, jako příklad neexistuje klientský aplikační software pro distribuci a údržbu IT oddělení
- veškeré zpracování hovorů lze provést s nativním klientem Microsoft Teams. Rozšiřitelnost s pracovní skupinou Competella Contact Center byla mimořádně vysoká u našich současných zákazníků, kteří ji využívají pro mnoho tisíc agentů a tisíce front ve výrobě.

Doplňky pro uživatele služby Office Competela

MTýmy společnosti Microsoft jsou skvělým nástrojem pro komunikaci zaměřenou na spolupráci a uživatele - má však několik mezer, které společnost Competella vyplňuje pomocí doplňku Office User Add-on

Agent směrování Competella

Zaneprázdněn na obsazeno a volání na trase na základě stavu přítomnosti.

Nástroj pro předávání hovorů Competella

Změňte nastavení přesměrování jménem svých kolegů

Competella Mobile Presence Gateway

Zjistěte, zda je váš kolega v hovoru v mobilu nečinný nebo zaneprázdněný.

Řízení aktivity společnosti Competella

S jednoduchou zkratkou můžete informovat recepci, co děláte, a kdy se vrátíte.

Competella Dostupnost hlasového agenta

Informujte volající o vašem času návratu a vyhněte se opuštěným hovorům.